Omschrijving
Unieke kans: licht drie kamer appartement (gebruiksoppervlakte ca. 84m2) op de derde verdieping met groot zonnig balkon van ca. 15m2 op het zuidoosten. Hier kunt u volop genieten van het mooie uitzicht op de groene omgeving!
Het appartement maakt onderdeel uit van het appartementencomplex "Parkflat de Hobbema" gelegen in een parkachtige omgeving in de villawijk van Bilthoven. Het complex is gebouwd rond 1958 in zgn. “chaletstijl”.
In de loop der jaren zijn bijna alle appartementen smaakvol verbouwd en is het gebouw technisch verbeterd.
De groene omgeving, met het bos “om de hoek” en het centrum van Bilthoven met Ns-station op korte afstand, maken het tot een zeer aantrekkelijke woonomgeving voor senioren. Uitstekende prijs-kwaliteit verhouding!
Het appartementencomplex met lift staat op een prachtig perceel van maar liefst 1,8 hectare en bestaat uit 75 appartementen. Parkeren kunt u op het eigen terrein. Er is een huismeester aanwezig.
Het lichte drie kamer appartement dat nu te koop staat is in 2006 gerenoveerd en het appartement is altijd met zorg bewoond.
Wat direct bij binnenkomst opvalt, is de prettige lichtinval, door de ligging en de grote ramen. U heeft vanuit alle vertrekken mooi zicht op de parkachtige tuin. Het balkon is echt een eyecatcher!
Indeling:
Entree, hal, toilet, lichte woonkamer met deur naar het riante balkon van ca. 2.00m x ca. 8.00m. Hier heeft u alle privacy. Dichte keuken met wat inbouwapparatuur en glazendeur naar de (eet)kamer. Slaapkamer aan de balkonzijde met aangrenzend een bergruimte met wasmachine-/wasdroger en kastenwand, badkamer met douchecabine, 2e toilet, wastafel. In een kast in de badkamer staat de boiler.
Het appartement is voorzien van houten kozijnen en isolerende beglazing.
Bij het appartement hoort ook een berging in het souterrain.
Bijzonderheden:
Het appartement verkeert in goede staat en heeft zonwering (markiezen);
De servicekosten bedragen € 527,- per maand (voor 1 persoon) en het voorschot verwarming: € 80,00 per maand;
De servicekosten bestaan o.a. uit reservering voor toekomstig onderhoud, regulier onderhoud in het gebouw en de parkachtige tuin en de opstalverzekering.
Het betreft een lidmaatschapsrecht in de Vereniging, waardoor het vestigen van een hypotheek niet mogelijk is;
Leeftijd vanaf ongeveer 50 jaar;
Gezonde Vereniging;
Administratiekosten bij aankoop: € 100,-
Verhuur van het appartement is niet toegestaan; u dient er zelf te gaan wonen.
Ontdek zelf hoe bijzonder wonen het is aan de Hobbemalaan 24-D10 en maak een afspraak via ons kantoor!
Wij informeren u graag naar de mogelijkheden en vertellen u alles over dit bijzondere appartement.
Graag tot ziens.
Toon volledige omschrijving »