Omschrijving
Unieke kans: wonen in midden Nederland met uitzicht natuurgebied!
Op een mooie locatie aan de Dolderseweg met direct uitzicht op het natuurgebied waar hazen en reeën haast in uw achtertuin lopen, ligt deze goed onderhouden en uitgebouwde twee-onder-een kap woning met grote inpandige garage, guesthouse en een extra slaapkamer en badkamer op de begane grond. Perceeloppervlakte 1.100m2.
De charmante woning is gebouwd in 1928.
De bruto vloeroppervlakte bedraagt 158m2 volgens de Nen2580 (exclusief guesthouse van 34m2), de netto woonoppervlakte is 120m2.
Indeling o.a.:
Zij-entree, hal, toilet, meterkast, trapkast. In het aangebouwde gedeelte uit ca. 1990 aan de achterzijde van de woning bevinden zich de woonkamer en open woonkeuken met veel daglicht middels een lichtkoepel.
Via de schuifpui in de woonkamer komt u op het zonnige terras. Het uitzicht op de omgeving is prachtig en zeldzaam in Nederland.
Via een lager gelegen gedeelte is het guesthouse (met eigen parkeergelegenheid, opgang en terras) bereikbaar en een berging/schuurtje.
De hal geeft toegang tot twee slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. Bijkeuken met deur naar de zijkant van het huis. In de bijkeuken bevinden zich de wasmachine opstelling en de cv-combiketel (Vaillant uit ca. 2010).
De ruime inpandige garage ligt onder het uitgebouwde gedeelte van de woning. De afmeting is ca. 4m x 8m. Voorzien van elektra (tevens krachtstroom aansluiting) en water.
Ruime extra parkeergelegenheid op de oprit.
1e verdieping:
Overloop, drie in grootte variërende slaapkamers, alledrie met dakkapel. Hier is een mogelijkheid om van een van de slaapkamers een extra badkamer te maken.
Een slaapkamer geeft middels een vlizotrap toegang tot de ruime vliering.
Tuin en guesthouse:
Het royale perceel van 1100m2 is mooi aangelegd en voorzien van een beregingsinstallatie met eigen bron. Op het perceel staat een schuurtje en een guesthouse (chalet) van 34m2 met eigen keukentje, woonkamer, slaapkamer en badkamer. Het guesthouse beschikt over een gaskachel.
Isolatie:
De woning is voorzien van isolerende beglazing, deels dakisolatie en deels vloerisolatie.
De uitbouw is volledig geïsoleerd.
Locatie:
Zeer centraal gelegen en toch in de natuur. Op fietsafstand van het dorp Den Dolder met een divers winkelaanbod, waaronder Albert Heijn, Aldi, Kruidvat, bakker, slager, dierenwinkel, diverse restaurants etc. Op loopafstand van de Golf sociëteit De Lage Vuursche, de uitgestrekte bossen en het heidegebied.
De uitvalswegen zijn in de directe omgeving. Den Dolder beschikt over een eigen station, sportvoorzieningen en scholen. Zowel Utrecht als Amersfoort zijn op 15 auto-treinminuten bereikbaar.
Ontdek zelf hoe uniek wonen het is aan de Dolderseweg 212D in Den Dolder!
Alle kenmerken »